Kierownik studiów podyplomowych: dr Katarzyna Olbińska

Czas trwania studiów:
Studium obejmuje minimum 200 godzin zajęć dydaktycznych. Studia trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (soboty - niedziele) raz lub dwa razy w miesiącu. Orientacyjny czas trwania zajęć: sobota, niedziela 9.00–16.00.

Szacowany koszt studiów: 3900 zł (rozłożony na dwie raty)

Adresaci studiów:
Studia kierowane są do osób, które chcą zajmować się profesjonalnie zarządzaniem nieruchomościami (chcą zostać zarządcami nieruchomości), które w obszarze zawodowym powinny znać zasady zarządzania nieruchomościami, współpracują z zarządcami (np. pracownicy firm posiadających własne zasoby nieruchomości, podmiotów zarządzających nieruchomościami, sektora publicznego i ubezpieczeniowego), interesują się problematyką zarządzania nieruchomościami (są właścicielami nieruchomości, chcą inwestować, są deweloperami).

Krótka charakterystyka programu:
Słuchaczami studiów mogą być absolwenci szkół wyższych z tytułem licencjata lub magistra. Program studiów podyplomowych Zarządzanie nieruchomościami stanowi odpowiedź na oczekiwania rynku i wymagania odbiorców formułowane w środowisku zawodowym związanym z rynkiem nieruchomości. Program ten kieruje się ku oczekiwanemu przez zainteresowanych nowoczesnemu podejściu do pracy i zastosowaniu innowacyjnych narzędzi, takich jak facility services i facility management.

Atutem studiów jest duży udział w programie przedmiotów o charakterze praktycznym. Uzupełnieniem i podsumowaniem poszczególnych bloków tematycznych są zajęcia o charakterze case study doskonalące wiedzę i umiejętności w zakresie omawianych zagadnień.

Studia podyplomowe Zarządzanie nieruchomościami objęte zostały patronatem „Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych”.

Weryfikacja efektów kształcenia:
Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie pozytywnych ocen z egzaminu końcowego, obejmującego przedmioty realizowane w ramach studiów, jak również uzyskanie pozytywnej oceny z pracy dyplomowej, przygotowywanej w ramach seminarium.

Wykładowcy:
Kadrę dydaktyczną stanowią specjaliści praktycy oraz teoretycy zajmujący się problematyką zarządzania nieruchomościami: obok pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, pracownicy innych wyższych uczelni z całej Polski, eksperci rekomendowani przez „Polską Federację Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych.”

Rekrutacja 2022/23

Rekrutacja na studia w roku akad. 2022/2023 rozpocznie się w dniu 15 marca i będzie trwać do 30 września 2022r.

Kierownik studiów ogłasza w sposób ogólnie przyjęty w Uniwersytecie Łódzkim szczegółowe zasady rekrutacji na studia podyplomowe, program kształcenia, koszt studiów, limit miejsc, termin składania dokumentów, co najmniej na trzy tygodnie przed rozpoczęciem zajęć. Przyjęcie na studia podyplomowe Zarządzanie Nieruchomościami następuje na podstawie złożonych przez kandydata dokumentów. Decyzje o przyjęciu na studia podyplomowe podejmuje kierownik studiów podyplomowych. W przypadku nie przyjęcia na studia kandydat odbiera dokumenty w miejscu ich złożenia.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Limit miejsc : 50

Dokumenty należy przesyłać na adres:

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ
Sekretariat studiów podyplomowych: Zarządzanie Nieruchomościami

ul. POW 3/5
90-255 Łódź,
pok. B303/ D113

Kontakt:
Elżbieta Hryniewicz
Email: elzbieta.hryniewicz@uni.lodz.pl
Tel.42-635-51-90
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty:

  • odpis dyplomu lub poświadczona przez Sekretariat Katedry kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • podanie o przyjęcie skierowane do Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ [pobierz]
  • kwestionariusz osobowy [pobierz]
  • zobowiązanie do pokrycia kosztów udziału w studiach podyplomowych [pobierz]

Informacja RODO dla osób uczestniczących w rekrutacji na studia podyplomowe w UŁ [pobierz]

Informacja RODO dla słuchacza studiów podyplomowych w UŁ [pobierz]